MSP-100-7.5
This product is no longer in stock
- Write a review
24110899
MSP-100-7.5 / 13,5A - Fonte de alimentação comutada MEAN WELL / Medical Type / Tensão de entrada: 85 a 264Vac / 120 a 370Vdc / Tensão de saída: 7,5Vdc (7,1 a 9Vdc) / Corrente: 0 a 13,5A / Potência: 101,3W / Em caixa modelo 901I - 159x97x38mm (CxLxA)
| Manufacturer | Mean Well |
| Power supply type | 1 output |
| Power | 101,3w |
| Supply voltage (AC) | 85...264Vac |
| Supply voltage (DC) | 120...370Vdc |
| Output voltage | 7,5Vdc |
| Output voltage range | 7,1...9Vdc |
| Output current | 0...13,5A |
| Dimensions | 159x97x38mm |
| Operating temperature | -40...60°C |
Weight: 0.380  kg
Width: 15.9  cm
Height: 9.7  cm
Depth: 3.8  cm