DP201AT-2122HST.GN - 220-240V/50/60Hz / 120x120x25mm / 19W / 2000Rpm / 109m3/h. / 43dB / -10/+70ºC / IP20 / cl:B / ventilador axial compacto de chumaceiras - SUNON
| Manufacturer | Sunon |
| Fan type | Compact |
| Voltage | 230Vac |
| Dimensions | 120x120x25mm |
| Power | 19w |
| Speed | 2000rpm |
| Air flow | 109m³/h |
| Noise level | 43dB |
| Protection class | IP20 |
| Insulation class | B |
| Connection line | Terminals |
Weight: 0.330  kg
Width: 12.0  cm
Height: 12.0  cm
Depth: 2.5  cm