APC-35-1050
This product is no longer in stock
- Write a review
24232080
APC-35-1050 / 1,05A - Fonte de alimentação comutada para leds MEAN WELL / Tensão de entrada: 90 a 264Vac / 127 a 370Vdc / Tensão de saída: 11 a 33Vdc / Corrente de saída constante: 1050mA / Potência: 34,7W / IP42 / Em caixa PCD16A - 84x57x29,5mm (CxLxA)
| Manufacturer | Mean Well |
| Power supply type | 1 output |
| Power | 34,7w |
| Supply voltage (AC) | 90...264Vac |
| Supply voltage (DC) | 127...370Vdc |
| Output voltage range | 11...33Vdc |
| Output current | 1,05A |
| Dimensions | 84x57x29,5mm |
| Operating temperature | -30...70°C |
Weight: 0.180  kg
Width: 8.4  cm
Height: 5.7  cm
Depth: 3.0  cm