IRLR8726 - 86A/30V - 25ºC / 75W / 2 Ohms. / Mosfet - Canal N / Caixa Tipo D-Pak / TO-252AA - IRLR8726PbF International Rectifier
| Manufacturer | International Rectifier |
| Operating current | 86A |
| Voltage | 30V |
| Operating temperature | 25°C |
| Case | TO-252AA |
| Power | 75w |
| Channel | N |
| Resistance | 2Ω |
Weight: 0.000  kg
Width: 0.0  cm
Height: 0.0  cm
Depth: 0.0  cm