W10NK80Z - 9A/800V - 25ºC / 160W / 0,90 Omhs. / Mosfet - SuperMESH com diodo zéner - Canal N / Caixa Tipo TO-247 / STW10NK80Z
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Operating current | 9A |
| Voltage | 800V |
| Operating temperature | 25°C |
| Case | TO-247 |
| Power | 160w |
| Channel | N |
| Resistance | 0,90Ω |
Weight: 0.000  kg
Width: 0.0  cm
Height: 0.0  cm
Depth: 0.0  cm